0 Comments

Projekt Dead Coins zyskał nowe życie dzięki portalowi edukacyjnemu BTC 99Bitcoins.

Portal edukacyjny Bitcoin 99Bitcoins to nowo powołany przedsiębiorca w branży kryptowalut

Przejął projekt Dead Coins, który zapewnia cmentarz dla ponad tysiąca martwych kryptowalut i tchnął nowe życie w projekt, zapewniając dokładność listy i usuwając żarty dla Crypto Bank, Tron, Dogecoin i Tether.

Deadcoins.com powstał w 2017 roku, aby udokumentować upadek setek altcoinów, które zmaterializowały się w wyniku boomu ICO w tym roku. W międzyczasie 99Bitcoins zostało założone w 2013 roku, aby zaoferować praktyczny i nietechniczny przewodnik dla nowych użytkowników Bitcoin.

Lista martwych kryptowalut jest miłym dodatkiem do cieszącej się dużą popularnością strony 99Bitcoin ‚ Nekrologi Bitcoin ‚, która rejestruje za każdym razem, gdy główne media twierdzą, że Bitcoin umarł. W końcu Bitcoin zginął 399 razy.

Nowo oczyszczona strona Dead Coins informuje o 1559 ofiarach śmiertelnych altcoinów w momencie pisania.

W oświadczeniu Ofir Beigel, właściciel i założyciel 99Bitcoins, powiedział, że zmienili stronę, ponieważ wystąpiło kilka problemów z formatem:

„Myślę, że projekt Dead Coins to genialny pomysł, który wymaga trochę dopracowania. Fakt, że każdy może samodzielnie dodać martwą monetę, sprawił, że lista monet była bardzo niedokładna. Spędziliśmy wiele dni na przeglądaniu całej listy i przesiewaniu, że tak powiem, wszystkich monet, które zostały zakopane żywcem. Na przykład Bitcoin, Tron, Dogecoin i Tether to tylko niektóre z monet, które zostały wymienione, gdy przejęliśmy projekt. ”

Dodał, że społeczność czasami myli „shitcoin” z martwą monetą i wprowadzono jasne wskaźniki, aby określić, czy moneta jest rzeczywiście martwa, czy nie.

„W ten sposób nadal korzystamy z wkładu społeczności, ale upewniamy się, że przechodzi on przez inny filtr, aby zweryfikować dokładność przesłanych zgłoszeń”.

Projekt dotyczący monet lub żetonów jest uznawany za martwy z wielu powodów, w tym nieaktywnego rozwoju przez ponad sześć miesięcy, niskiego wolumenu i płynności (ponieważ nikt nim nie handluje), braku notowań na giełdach, awarii strony internetowej lub braku aktywności w mediach społecznościowych oraz oczywiście oszustwa i schematy Ponzi.

W styczniu 2020 roku Cointelegraph zwrócił uwagę na niektóre z głównych powodów, dla których projekty kryptograficzne i ich tokeny kończą się na południu, co obejmowało również nieudane finansowanie i projekty żartów, które mogą nadal działać przez jakiś czas, zanim ostatecznie zrezygnują z ducha.

Author

info@shtikl.com