0 Comments

Przy wzroście BTC o 3,5% w ciągu tygodnia i wzroście ETH o wiele więcej, CoinDesk’s Markets Daily wraca z kolejną rundą informacyjną.

Aby uzyskać wczesny dostęp przed regularnymi wydaniami w południe czasu wschodniego, zapisz się do Apple Podcasts, Spotify, Pocketcasts, Google Podcasts, Castbox, Stitcher, RadioPublica lub RSS.

Ten odcinek jest sponsorowany przez Bitstamp i Crypto.com.

Dziś Bitcoin News:
First Mover: Crypto’s $35T Moment Crypto może pochodzić z Analog-World Stock Listings

W związku z tym, że w Coinbase podobno rozważa się wprowadzenie do obrotu giełdowego akcji, niektórzy twierdzą, że ruch w kierunku większej publicznej własności mógłby przyspieszyć przyjęcie głównego nurtu kryptografii.

Kryptońskie portfele Opery mają 170 tys. aktywnych użytkowników miesięcznie.

Norweski producent przeglądarek po raz pierwszy ujawnił swoje kryptograficzne numery użytkowników portfeli.

Blockchain Bites: Digital Dollars, Crypto Custody and Visa’s ‚Future of Money‘ Involves Crypto

Visa powiedział, że krypto jest częścią „przyszłości pieniędzy“, członkowie Senatu USA uważają, że dolar powinien przejść na cyfrowy i OCC pozwoli bankom na przechowywanie krypto.

YouTube szuka możliwości odrzucenia pozwu o oszustwa w sprawie XRP Giveaway.

The wideo-sharing gigant złożył wniosek o oddalenie pozwu Ripple’a, w którym twierdzi, że YouTube nie zrobił wystarczająco dużo, aby powstrzymać darmowe oszustwa związane z rozdawaniem XRP, naruszenie praw autorskich.

Aby uzyskać wczesny dostęp przed naszymi regularnymi wydaniami w południe czasu wschodniego, subskrybuj Apple Podcasts, Spotify, Pocketcasts, Google Podcasts, Castbox, Stitcher, RadioPublica lub RSS.

Author

info@shtikl.com